• Przewód zasilający do girlandy UMS, 220V, MULTI (RG / RB), (RGB), biało-niebieski, N. T. 3W 1080043 home improvement
  • Przewód zasilający do girlandy UMS, 220V, MULTI (RG / RB), (RGB), biało-niebieski, N. T. 3W 1080043 home improvement
  • Przewód zasilający do girlandy UMS, 220V, MULTI (RG / RB), (RGB), biało-niebieski, N. T. 3W 1080043 home improvement

Przewód zasilający do girlandy UMS, 220V, MULTI (RG / RB), (RGB), biało-niebieski, N. T. 3W 1080043 home improvement

  • zł8.05
  • zł23.02

Pokrewne produkty

Opis produktu

  • Numer Modelu: Joga 710-14ISK IKB
  • Kompatybilny Marka: Леново
  • Typ Komponentu: Ekran
  • Aplikacja: Laptop
  • marka: NoEnName_Null

Zapraszamy do naszego sklepu.Proszę uważnie przeczytać instrukcję i zdjęcie przed zamówieniem..., dziękuję!!!

Kompatybilne modele: joga 710-14ISK IKB

Rozdzielczość: 1920*1080

PN: 5D10K81085 5D10K81088

Stan: oryginalny i nowy

Gwarancja: 3 miesiące

Sprawdzony przed wysyłką i 100% praca

Proszę sprawdzić zdjęcia i opis przed zamówieniem

Wysyłka

1) importowany tempo lub inne podatki nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym przed złożeniem zamówienia.Proszę, daj nam znać, jeśli masz jakieś specjalne wymagania co do deklaracji wysyłki .

2) towary są dostarczane na adres zamówienia.Proszę, upewnij się, że prawidłowo zostawili wszystkie informacje odbiorcy(pełny adres, imię, nazwisko i numer kontaktowy).

3) z powodu różnych przepisów celnych, podstawowy typ karty towarów możemy domyślnie usuwamy akumulator BOIS

4)Wsparcie dla FEDEX, TNT, SF, China Post air parsel, EMS, DHL, UPS i innych rodzajów transportu, koszt wysyłki przez sprzedającego 40 %.Jeśli potrzebujesz tych metod transportu, prosimy o poinformowanie nas o tym

Jeśli twój adres e-mail jest dostępny, otrzymasz e-mail z informacjami, aby potwierdzić adresu przed wysłaniem i aktualizacji numeru monitorowania po wysłaniu.

Jeśli chcesz zmienić adres, prosimy skontaktować się z nami w ciągu jednego dnia .Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowy/недоставленный adres.

Zwroty i gwarancja

1) Wszystkie elementy zostały przetestowane i w dobrym stanie przed wysyłką.

2) Jeśli masz nieprawidłowy lub wadliwy towar, prosimy o kontakt z nami w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy po otrzymaniu towaru.

3) w przypadku jakichkolwiek powodów osobistych(błąd nie sprzedawcy) zwrot zwrotu, prosimy o kontakt z nami w ciągu 14 dni .Zwracane przedmioty muszą być w oryginalnym stanie, i zwrócony opłaty wysyłki musi być w cenie zakupu.Zwrot pieniędzy nastąpi po otrzymaniu zwróconego towaru.Kupujący ponosi odpowiedzialność za szkody i straty w przypadku zwrotu towaru.Jeżeli towary uszkodzone podczas ich zwrotu, kupujący nie otrzymają pełny zwrot pieniędzy.

4) zapewniamy trzymiesięcznego utrzymania.Wadliwe części w okresie gwarancyjnym mogą być zwrócone.Kupujący musi ponieść koszty wysyłki.Proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania adresu zwrotnego.Naprawiamy lub wymieniamy je jak najszybciej.

5) gwarancja nie obejmuje przedmioty, które fizycznie są uszkodzone lub nie są w stanie normalnym, takie jak niewłaściwe używanie i nieprawidłowy montaż.

Opinie

Zaspokoić wszystkie twoje potrzeby-to jest nasz cel, i zawsze jesteśmy tutaj, aby zapewnić państwu nasze najlepsze usługi.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne.

Proszę, poświęć chwilę, aby zostawić nam pozytywną opinię i ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania z naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami, zanim wystawisz neutralny lub negatywny komentarz.Uwierzcie nam, że zrobimy wszystko, co możliwe, aby dowiedzieć się ich do zadowolenia.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i zrozumienie.

Dziękuję.

Tagi: 14 wyświetlacz LCD laptopa, sprawa сэнтина, LCD lenovo yoga 710, lenovo yoga 710 14иск, lenovo yoga 710 14ikb, smartfon letv, dotykowy ekran w laptopie, etui lenovo yoga, 14 ekran, lbp7221

© www.mlkancelaria.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone